FAQ

Jak możemy Ci pomóc?

Najczęściej zadawane pytania

Sufit napinany to innowacyjne rozwiązanie, które stanowi dobrą alternatywę do tradycyjnego sufitu podwieszanego. Posiada liczne wzory i kolory, a jego montaż jest prosty i bezpyłowy.

Różni się jednak dość znacznie od sufitów wykonywanych z płyt kartonowo-gipsowych, ponieważ wykonuje się go z innego materiału. Jest nim bowiem folia PCV termokurczliwa lub poliestrowa tkanina.

Ze względu na specyfikę, sufit napinany wykonuje się na zamówienie, by dopasować idealnie materiał z którego powstanie z wszystkimi ścianami oraz krzywiznami. Powierzając montaż Naszej firmie, możecie Państwo liczyć na idealne dopasowanie z uwzględnieniem wszystkich cech indywidualnych pomieszczenia w którym montowany będzie sufit. 

Największymi zaletami sufitu napinanego są: duże możliwości aranżacyjne, możliwość zamaskowania nierówności, skosów, niedoskonałości sufitu oraz ścian, łatwość montażu, dobra jakość i odporność na wilgoć oraz ogień, lekka i cienka konstrukcja, idealna do niskich stropów.

Sufit napinany doskonale nadaje się w mieszkaniach i domach (salon, kuchnia, hol, łazienka, sypialnia, pokój), jak i w biurach oraz lokalach (np. hotel, restauracja, pub, salon fryzjerski, gabinet stomatologiczny czy lekarski, salon fitness, basen).
Każdą wycenę traktujemy indywidualnie. Aby dokładnie wycenić sufit dla Ciebie potrzebujemy kilku informacji. Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia oferty.

Czas montażu sufitu napinanego zależy od konkretnego zlecenia. Montaż może trwać w mniej niż jeden dzień. Bardziej skomplikowane sufity mogą zająć więcej czasu. Najczęściej montaż sufitu w pokoju do 30m2 powinien trwać 1 dzień.

Na wszystkie realizacje wykonane przez DK Sufity udzielamy gwarancję:

  • 10 lat na folie
  • 4 lata na montaż

Po upływie terminu gwarancji świadczymy pełen serwis pogwarancyjny. 

Sufity napinane są bardzo trwałe, zachowują wszystkie swoje właściwości techniczne i piękno przez wiele lat. Przy prawidłowej pielęgnacji sufit może posłużyć przez 15 lat lub dłużej.

Sufity napinane nie wymagają specjalnej uwagi. Folia z której produkujemy sufity nie kruszeje, nie pleśnieje, nie przemaka, a także nie wymaga malowania. Powierzchnię sufitu wystarczy wyczyścić raz na kilka lat.

Tak! Nasze sufity wykonane są w 100% z materiałów nadających się do recyklingu, co zapewnia ograniczenie ilości odpadów, gdy produkt spełni swoje zadanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami